CZ | EN        Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Zbyněk.


Informace pro Vás...

Spočítejte si svou kytici...

Jméno:
Email:
 
 
1. Květinové aranžmá na bistrostolky
 
Jak to chceme?
 
2. Květinové aranžmá na banketní stoly (6-12 osob)
 
Jak to chceme?
 
3. Vysoká aranž – na podium, ke vchodu atd…
 
Jak to chceme?
 
4. Vypichovaná ikebama – na řečnický pult, na bar, na rautový stůl, atd…
 
Jak to chceme?
 
5. Neobvyklá aranž velkých rozměrů – vždy je třeba konzultace s floristkou, kontaktujte nás, přijedeme za vámi a vaše představy o květinové výzdobě proměníme ve skutečnost. Jedná se také o sezónní aranžmá v době adventu, Velikonoc a jiných příležitostí.
 
Jak to chceme?
- Cenu stanovíme individuálně
 
6. Květinové workshopy a akce na míru, přesně podle Vašich požadavků, Vám rádi zkalkulujeme na základě vaší poptávky. Vymyslíme pro Vás akce pro děti(vhodné cca od 5ti let), kde si z živých květin budou moci vyrobit šperky a jiné ozdoby, stejně jako vázání kytic či výrobu dekorací pro dospělé. Pokud chcete na své firemní akci mít něco neobvyklého, zajímavého, co bude bavit nejen ženy, ale také tvořivé muže, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme zábavu s živými květinami přesně pro vás. Naše zkušené a milé floristky vám vše vysvětlí a budou nápomocny.
 
Jak to chceme?
- Cenu květinového workshopu Vám vždy stanovíme individuálně, pokud nám zadáte budget, do kterého je třeba se vejít, vymyslíme akci přesně na míru vašim finančním možnostem.
 
Chcete nám něco vzkázat?
 
Předběžná cena:
0,-Kč
 
Vážení zákazníci, berte prosím tuto kalkulačku jen jako pomůcku, ceny jsou orientační a mohou se snižovat i zvyšovat na základě vašich požadavků. Proto nás v případě zájmu o floristické služby na vaší firemní akci kontaktujte a my vždy sestavíme kalkulaci přesně na míru vašim potřebám a představám. Těšíme se na spolupráci s vámi!


Odběr novinek


Ukázky našich prací
Květinový firemní servis
Rady&Tipy pro vás O nás Originální květinová výzdoba pro firemní akce – doporučení, tipy a triky Nabízíme Květinová výzdoba
Reference a loga partnerů
 
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.