CZ | EN        Dobrý den, dnes je středa, svátek má Drahoslav.

Květiny / svatební kytice / květinová výzdoba / dekorace / design

Vítáme vás na stránkách kreativního květinového studia La Florista. Společnost vznikla v roce 2006 a po celou dobu působnosti si buduje dobré jméno na trhu květin. Zakládáme si na individuálním přístupu, čerstvých květinách a originalitě. Pracujeme s citem pro detail a s respektem k přírodě, kterou se necháváme inspirovat.

V La Florista se ocitnete v péči profesionálních floristů, v kamenné prodejně vám uvážeme originální dárkové kytice z čerstvých květin, na našich e-shopech si můžete objednat květiny s doručením nebo svatební dekorace, zajistíme výzdobu firemních prostor, návrh a dodávku hrnkových rostlin, včetně následné péče a samozřejmě také květinové dekorace pro společenské akce.

Svatební floristika a návrhy svatebních designů jsou pomyslnou třešínkou na dortu naší práce. Disponujeme také množstvím dekorací a doplňků k zapůjčení, které podtrhnou celkovou atmosféru vašeho svatebního dne. Naším cílem je, aby se váš svatební den stal jedinečným a nezapomenutelným. Měníme vaše sny ve skutečnost. Poznejte nás osobně, těšíme se na vás!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Fotogalerie


La Florista aktuálně:

17.02.2014

Nezapomínejte na hrnkové rostliny v kancelářích, na jaře je ideální doba k jejich revitalizaci, kterou pro Vás zajistíme. Případně navrhneme a osadíme nové rostliny, vhodné do Vašich prostor. Neváhejte nás kontaktovat!

Informace pro Vás...

on-line poptávka a kalkulace květinové výzdoby

KALKULACKA
 

 
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.