CZ | EN        Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Alexandra.

 

Fotogalerie

Vítáme Vás ve fotogalerii La Florsita - kreativního květinového studia.

Prohlédněte si ukázky z realizací květinových výzdob týmu floristek La Florista s.r.o. Jsme připraveni rychle zpracovat Vaše požadavky, poradit Vám s květinovou výzdobou a převést do reality i ty nejodvážnější a nejoriginálnější nápady na květinovou výzdobu. Fotogalerii pro Vás neustále doplňujeme, aby Vám neunikly žádné naše nové realizace.

 

Fotogalerie květinových aranží na firemní akce

Organizujete firemní akce poprvé či tápete, jaké druhy květinových aranží byste měli zvolit? Nechte si poradit od zkušených floristů. Tým La Florista s.r.o. vám ochotně poradí, které části prostor vyzdobit a jaké typy květinových aranží a květin použít. Připraví vám celou vaši květinovou výzdobu na míru vaší akce a vy budete zcela klidně spát.

Fotogalerii naleznete ZDE

 

Firemní květinový servis

Květinová výzdoba dotváří vzhled každé místnosti. Pohled na čerstvé květiny ve Vaší firemní či hotelové recepci zanechá dobrý dojem v každém návštěvníkovi, který do Vašich prostor vstoupí a mohou přidat na dobré náladě i Vašim zaměstnancům, kteří uvítají příjemné a svěží pracovní prostředí. Originální květinová výzdoba v hotelových pokojích nebo kancelářích dotváří atmosféru místností a návštěvníkovi napoví o firmě, které není lhostejný vzhled firemních interiérů

Fotogalerii naleznete ZDE

 

Svatební fotogalerii naleznete  ZDE

Svatební design

Datum publikace: 01.02.2014

Uděláme vaši svatbu krásnou a nezapomenutelnou.

 
Odběr novinek


Ukázky našich prací
Květinový firemní servis
Rady&Tipy pro vás O nás Originální květinová výzdoba pro firemní akce – doporučení, tipy a triky Nabízíme Květinová výzdoba
Reference a loga partnerů
 
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.