CZ | EN        Dobrý den, dnes je středa, svátek má Drahoslav.

Umělé květiny jako živé

Umělé rostliny jsou vhodnou alternativou na květinovou výzdoby interiérů všude tam, kde živé rostliny nemohou být umístěny. Důvodů může být celá řada. Uveďme například tmavé místa s nedostatkem slunečního světla, zakouřené nebo těžko dostupné prostory apod.

 um

Umělé květiny mají proti živým i mnoho dalších výhod. Nemusí se zalévat, přesazovat ani hnojit. Odpadají tak jakékoliv další náklady na údržbu. Nehrozí žádné alergické reakce, možnost líhnutí hmyzu, nemoci, odpadávání listů, či květů. Umělé rostliny budou vypadat stále čerstvě a svěže po celý rok bez ohledu na roční období. Péče o umělé květiny je prakticky nulová, stačí je občas pouze otřít vlhkým hadříkem.um

 

Dnešní moderní umělé květiny vypadají skutečně jako živé. Výrobci používají nové materiály a technologie výroby, které umožňují skutečně velmi věrně napodobit přírodní vzhled. Tomu napomáhá i použití kmenů z živých stromů. Při výrobě je myšleno na každý detail, lístečky jsou každý jiný, sem tam je některý zažloutlý apod. Umělé rostliny tak kopírují i veškeré nedokonalosti živých rostlin tak, aby byla zaručena maximální hodnověrnost.

 

Nabídka umělých rostlin je široká. Zřejmě nejoblíbenější jsou umělé stromy a umělé palmy. Hodí se jako dekorace do kanceláří, restaurací, barů, komerčních prostor i do bytu. Další oblíbenou kategorií jsou umělé květiny ať již v květináči, nebo varianta řezané květiny. Nechybí však ani speciality jako umělé kaktusy, bambusy, kvetoucí stromy, větvičky, listy a umělé ovoce. Klasikou jsou umělé vánoční stromky včetně stojanů a další jehličnany.

  
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.