CZ | EN        Dobrý den, dnes je středa, svátek má Drahoslav.

Květinová výzdoba interiérů

Interiéry, ať už se jedná o prostory firemní, hotely, penziony, restaurace nebo veřejné instituce, či zcela privátní prostory, se vždy snažíme zařídit a trvale udržovat v přívětivém duchu a reprezentativním stylu a ladění, tak, aby korespondovaly s vaší firemní filozofií, kodexem a know how.


K nejčastějšímu kontaktu s hosty a zákazníky dochází již ve vstupních prostorách, halách a recepcích, tedy v místech, kudy prochází nejvíce lidí.


To je také důvod, proč je vhodné a zároveň žádoucí, aby vybavení a vzhled interiérů vyvolávaly příznivý dojem již ve  chvíli, kdy k vám hosté a zákazníci přicházejí a zanechaly ho také po jejich odchodu, jako celkový dobrý dojem, který si uchovají ve své mysli.

výzdoba interiérů


Je obecně známo, že příjemná květinová výzdoba, která vyvolává v lidech pozitivní náladu, je prvkem, který "rozbíjí ledy" a napomáhá v jednání s obchodními partnery nebo návštěvníky.

Hosty zveme po jejich příchodu nejčastěji do zasedacích místností či salónků, které dekorujeme živými květinami nebo suchými aranžemi. Ideální je, když se povede vytvořit výzdobu jako jednotný a vyvážený celek v souladu s ostatním vybavením interiérů.

 

Specifickou oblastí interiérové výzdoby je  výzdoba hotelů, penzionů a restaurací, tedy prostor, ve kterých návštěvníci očekávají výborné služby a perfektní prostředí jako součást příjemně stráveného času. Zde více než jinde platí, že první dojem návštěvníka při vstupu, je ovlivněn atmosférou, kterou prostory vyzařují. Květiny vám zaručí, že prostory budou příjemné a zabydlené a příchozí se budou cítit příjemně a uvolněně. 

 

Možností, jak vyzdobit interiéry květinami, ať již hrnkovými nebo řezanými pečlivě aranžovanými květinami, je tolik, kolik variací Vám umožní dostupné květiny a fantazie. Floristky v la Florista s.r.o. se nenechají svázat jedním stylem či nepsanými pravidly, jejich fantazie nezná mezí, stejně tak, jako jsou schopné držet se přesně zadané koncepce přesně podle vašich představ. 

 

Zaručeným receptem je kombinace stálé výzdoby hrnkových rostlin a sesazovaných nádob s různými živými, sušenými i umělými květinovými dekoracemi . Všechny tyto prvky doplňujeme a obměňujeme podle aktuální sezony a dostupnosti květinového materiálu.

 květinová dekorace

Floristky v La Florista s.r.o. mají také samozřejmě perfektní znalosti o potřebách jednotlivých rostlin, proto jsme schopni zajistit pravidelnou péči, včetně poradenství, která vám zaručí dlouhou životnost rostlin ve vašich prostorách a interiérech.Pokud často pořádáte pro své obchodní partnery různé prezentační akce, přednášky, banketní večeře, party, výstavy a konference, které se odehrávají v hotelích nebo speciálních konferenčních prostorách, je pro tyto akce nezbytné zajistit adekvátní květinovou výzdobu. Tým floristek z La Florista s.r.o. vám připraví takovou výzdobu přesně na míru zadaným požadavkům, typu akce a vzhledem k vašemu budgetu. Mezi nejčastější způsob výzdoby takových akcí jednoznačně patří květinová aranžmá na zasedací stůl, řečnický pult, banketní stoly či bistrostolky, dále květiny do vstupních prostor či na místa prezentací a opomíjeny nejsou ani toalety a jiná privátní místa. Samozřejmostí je instalace výzdoby před začátkem akce a uvedení prostor do původního stavu po jejím skončení. Kalkulaci takové výzdoby si můžete vyzkoušet v aplikaci kalkulačka květinové výzdoby ZDE.

Samozřejmostí jsou dárkové kytice pro vaše obchodní partnery, oslavence či vzácné hosty, které můžete objednat také v našem online obchodě www.online-kvetiny.cz.


Při těchto akcích pro vás samozřejmě také připravíme dárkové kytice pro účastníky, které si mohou odnést při svém odchodu jako malou pozornost a příjemnou vzpomínku na akci uspořádanou vaší společností.

Nelze opomenout také soukromé slavnosti, jako jsou večírky nebo zahradní party, které se konají v soukromých prostorách, tyto velmi často svými požadavky na květinovou výzdobu a její exkluzivitu předstihnou firemní akce. Slavnostní atmosféru nejlépe vytvoří právě květiny, připravíme pro vás různé květinové misky na stoly, stojany s květinami nebo velká květinová aranžmá do vhodných prostorů.

aranže u vstupu na firemní galavečer

Problémem pro nás není ani spolupráce s jinými dodavateli, kde jsme schopni vám vyjednat výhodnější cenové podmínky, například nafukovací balonky, pronájem dekorací, jsme schopni zajistit také stage či zvukové vybavení vaší akce – toto vše je již na individuální konzultaci, neváhejte nás proto kontaktovat, vyjdeme vašim požadavkům maximálně vstříc.

Svou práci děláme s láskou, profesionalitou a nadšením. Přesvědčte se o tom sami. 
 
LA FLORISTA     |     2010     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.