CZ | EN        Dobrý den, dnes je pátek, svátek má Lýdie.

Koordinace svatebního dne od svatební agentury GaPe

Svatební koordinátor je nenápadná osoba, která se postará o to, aby Váš den proběhl hladce a bez starostí. Koordinátor vyřeší každý nečekaný problém a je vždy při ruce. Má k dispozici podrobný harmonogram, takže přesně ví co, kdy, kde a jak je třeba pracovat. Spolupracuje s dodavateli, stará se o svatebčany, hlídá čas. Můžete si vybrat z několika možností. Nejdůležitější je přítomnost koordinátora v první fázi svatby, kdy dochází k přesunům svatebčanů, je ale možné objednat koordinátora na celý den. Rozsah činností níže je orientační, určuje se individuálně na základě konzultací podle vašich přání a potřeb.

Koordinátoři svatební agentury GaPe jsou certifikovaní a proškoleni - spadají pod evropskou asociaci svatebních koordinátorů.

Koordinátor - ,,přítel,,

Pokud je pro Vás přítomnost „cizího“ člověka na svatbě nepředstavitelná, připravíme pro Vás podrobný harmonogram svatebního dne a pomůžeme jednotlivé úkoly rozdělit mezi svědky, rodinu, družbu a přátele tak, abyste si i bez koordinátora svůj den náležitě užili. Zahrnuje 1-2 hodiny konzultací, vytvoření harmonogramu.

Koordinace svatebního obřadu

Zahrnuje 1 hodinu konzultací před svatbou a 2 - 3 hodiny práce koordinátora v místě obřadu. Koordinátor se postará o hladký průběh období před obřadem a obřadu. Kontroluje dodavatele výzdoby svatebního místa, postará se o vítání hostů, rozdávání vývazků, usazování svatebních hostů, spolupracuje s oddávajícím a matrikářkou apod.

Koordinace svatebního dne - celodenní/ 8 – 10 hodin

Počet konzultací před svatbou je individuální a podřizuje se potřebám konkrétní svatby a náročnosti příprav. Snoubenci si všechny dodavatele zajišťují sami. Koordinátor na základě konzultací vytvoří podrobný harmonogram. V den svatby se postará zejména o komunikaci s dodavateli, kontrolu výzdoby svatebního místa, hladké přesuny, vítání hostů a rozdávání vývazků, seznámení hostů s programem svatebního dne, parkování, usazování hostů, spolupracuje s oddávajícím a matrikářkou, organizuje fotografování, komunikuje s manažerem restaurace, postará se o zasedací pořádek, svatební zvyky apod. Práce koordinátora většinou končí po prvním novomanželském tanci.

Koordinace svatebního dne/bez omezení

Počet konzultací před svatbou je individuální a podřizuje se potřebám konkrétní svatby a náročnosti příprav. Snoubenci si všechny dodavatele zajišťují sami. Koordinátor na základě konzultací vytvoří podrobný harmonogram. V den svatby se postará zejména o komunikaci s dodavateli, kontrolu výzdoby svatebního místa, hladké přesuny, vítání hostů a rozdávání vývazků, seznámení hostů s programem svatebního dne, parkování, usazování hostů, spolupracuje s oddávajícím a matrikářkou, organizuje fotografování, komunikuje s manažerem restaurace, postará se o zasedací pořádek, svatební zvyky apod. Zajistíme také program a koordinaci zábavy, koordinátor přebírá svatební dary, kontroluje účet v restauraci podle vámi zadaných limitů. Postará se o platby dodavatelům, hudebníkům, koordinuje odvozy hostů, rozdává výslužky a podobně. Je Vám k dispozici až do skončení svatebního veselí.

Ceník svatební agentury GaPe

Svatební koordinátor, který za Vás bude řešit všechny problémy přímo ve svatební den. Naše ceny svatebního koordinátora jsou velice příznivé – téměř bezkonkurenční.

Cena za koordinaci svatby v den D:

  • 1 Koordinátor svatby max. do 30 hostů: 300CZK/hod
  • 2 Koordinátoři svatby od 30 – 80 hostů: 2 x 300CZK/hod
  • 3 Koordinátoři svatby od 80 – 120 hostů: 3 x 300CZK/hod
  • 4 Koordinátoři svatby od 120 – 170 hostů: 4 x 300CZK/hod
  • 1 Koordinátor svatby – cizí jazyk: 450CZK/hod

Koordinátoři – čas a počet koordinátorů je vždy navržen dle náročnosti svatby a schválen Vámi.

Konzultační schůzka před svatbou 2-3 hodiny – 600CZK.
Odběr novinek


Ukázky našich prací
Květinový firemní servis
Rady&Tipy pro vás O nás Originální květinová výzdoba pro firemní akce – doporučení, tipy a triky Nabízíme Květinová výzdoba
Reference a loga partnerů
 
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.